علم دینی
آنچه در این پرونده میخوانید دیدگاه صاحب نظران فرهنگستان علوم اسلامی قم در رابطه ی دین و علم می باشد.
 
 
 
 
کد مطلب: 1132
گزارش
حضور فرهنگستان علوم اسلامی در نمایشگاه مراکز پژوهشی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۳
 
بازدید آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه کشور از غرفه فرهنگستان علوم اسلامی
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرهنگستان علوم اسلامی، آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه کشور از غرفه فرهنگستان علوم اسلامی در نمایشگاه مراکز پژوهشی بازدید کرد.***


باتوجه به هفته پژوهش و برپایی نمایشگاه مراکز پژوهشی حوزه علمیه، فرهنگستان علوم اسلامی نیز در این نمایشگاه شرکت نمود. در غرفه فرهنگستان علوم اسلامی بخشی از محصولات علمی به نمایش گذاشته شد. در کنار ارائه محصولات علمی و پژوهشی، محصولات انتشارات تمدن نوین نیز به فروش می رسد. جناب آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه کشور سه شنبه شب در نمایشگاه حاضر شده و با حضور در غرفه فرهنگستان از فعالیت های علمی مجموعه تشکر نمود، ایشان خصوصا از شخصیت علمی استاد میرباقری یاد کرد. همچنین به اینکه محصولات فرهنگستان به صورت انتشار انبوه در اختیار علاقه مندان قرار گیرد تاکید داشتند.

  ابوذر بهاروند مدیر ارتباطات فرهنگستان علوم اسلامی گزارش کوتاهی از فعالیت گروه های علمی پنج گانه فرهنگستان ارائه کرده و نمونه ای از محصولات هر گروه علمی را توضیح داد. این محصولات اعم از کتب و نیز مقالات ارائه شده به همایش های کشوری و نیز نشریات علمی پژوهشی بود.


همچنین ارائه کوتاهی از فعالیت های مرکز پژوهشی منیر به همراه محصولات آن انجام شد. مرکز پژوهشی منیر در زمینه علوم انسانی فعالیت دارد. در ادامه برخی محصولات انتشارات تمدن نوین مورد بازدید ایشان قرار گرفت و توضیحات مختصری نیز در زمینه انتشارات تمدن نوین ارائه شد.
Share/Save/Bookmark