علم دینی
آنچه در این پرونده میخوانید دیدگاه صاحب نظران فرهنگستان علوم اسلامی قم در رابطه ی دین و علم می باشد.
 
 
 
 
کد مطلب: 221
بسته محصولات همایش تحول در علوم انسانی منتشر گردید.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۶ شهريور ۱۳۹۱ ساعت ۲۰:۳۲
 
بسته محصولات همایش تحول در علوم انسانی؛ بزرگداشت دهمین سالگرد ارتحال استاد فقید سید منیرالدین حسینی در چهار مجلد و یک نرم افزار آماده و در بیستمین نمایشگاه بین المللی قران کریم رونمائی گردید.
 
فرهنگستان علوم اسلامی قم در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۰، همزمان با دهمین سالگرد ارتحال استاد فقید سید منیرالدین حسینی الهاشمی(ره) (بنیانگذار فرهنگستان علوم اسلامی قم) با همکاری معاونت فرهنگی دانشگاه تهران و جمعی از اندیشمندان و صاحب نظران ایران اسلامی با هدف بررسی چیستی، چرایی و چگونگی تحول در علوم انسانی اقدام به برگزاری همایشی با عنوان تحول در علوم انسانی نمود. 

بسته محصولات همایش تحول در علوم انسانی؛ بزرگداشت دهمین سالگرد ارتحال استاد فقید سید منیرالدین حسینی در چهار مجلد و یک نرم افزار آماده و در بیستمین نمایشگاه بین المللی قران کریم رونمائی گردید.
 
«مجموعه مقالات ارسالی به دبیرخانه همایش در کتاب اول»، «مجموعه سخنرانی ها و میزگردهای روز همایش در کتاب دوم»، «مجموعه دیدارها و مصاحبه های پیش از همایش در کتاب سوم» و «ویژه نامه منیر اندیشه ویژه بزرگداشت استاد علامه سید منیرالدین حسینی در کتاب چهارم» تولید و تنظیم گردیده است. 

از جمله امتیازات و ویژگی های این بسته محصولات وجود آثار و دیدگاه های اکثر بزرگان و اساتید شاخص در حوزه علوم انسانی است که از جمله آن ها می توان به حضرات آیات مصباح یزدی و جوادی آملی، حائری شیرازی، دکتر رضا داوری اردکانی، دکتر مسعود درخشان، حجت الاسلام والمسلمین میرباقری، دکتر سعید زیباکلام، حجت الاسلام دکتر پارسانیا، دکتر کچوئیان و دیگر اساتید فعال در این حوزه اشاره نمود.
 
بسته محصولات همایش تحول در علوم انسانی توسط مؤسسه کتاب فردا تهیه و منتشر گردیده است. علاقه مندان به تهیه این محصولات می توانند با شماره تلفن ۰۲۵۱-۷۷۴۶۹۹۲ (مؤسسه کتاب فردا) تماس حاصل نمایند.
Share/Save/Bookmark